• Anasayfa
  • /
  • Evlere Şenlik Tasarımlar III

Evlere Şenlik Tasarımlar III

Efendim tasarımcı yazarımız Özge Aşveren blogu boşlayınca tasarım işine el attım, blogta ki tasarım alanına göz diktim. En kısa zamanda bloga geri dönmezse, zehirli sarmaşık gibi her alanı kaplayacağım! Şaka bir yana sevgili blog, ağabeyim Burak Bulut‘la Özge Aşveren 3 hafta sonra nişanlanıyorlar. Bu tür törenlerin bir sürü ayrıntısı var. Özge bence bu tantanada ‘yemişim blogu bir sürü işim var, blog daha bekler’ diye düşünüyor. Ama Özge dediğim gibi senin başlığı ben kaptım ve sana da buradan dil çıkarıyorum!

Eveet başlayalım:

Jennifer Maestre Güney Afrika doğumlu ama Amerika’da yaşıyor. Kurşun kalemleri 1 inclik halde, ince ince doğrayıp muhteşem işler yapmış. Renkleri ve şekilleri bana deniz canlılarını hatırlatıyor.

Evinizde eski dergiler birikmişse ve bir sürü alan kaplıyorsa geri dönüşüm kutusuna atmadan önce şunlara bir bakın. İnce ince oyulmuş dergiler 3 boyutlu hale gelmiş ve raflar şenlenmiş.

Kılsız bir vücudunuz varsa ve kıllı bir göğüse özeniyorsanız bunu giyerek kendinizi iyi hisssedebilirsiniz 🙂

İş yerinde ya da sokakta tacize uğramaktan korkuyor ve karşıdaki sapığı caydırmak istiyorsanız evlilik yüzüğünüzü değil bu yüzüğü gösterin.

Her iki anlamda da katlanılabilir topuk! Hazır nişan, düğün filan da varken çok işe yarayacak bir tasarım. Mesela zorla oynamak için kaldırıldınız, piste çıkarken hemen topuğu aç, yerinize geçtiğiniz ve dinlenmek istiyorsunuz topuğu kapa.

2 Yorum

  • özge aşveren

    10 Eylül 2009 at 21:01

    şöyle ki sevgili ve pek muhterem okuyucularımız: Nişan hazırlıklarından ziyade fanı kırılan bilgisayarımın azizliğine uğradım ve başkalarının bilgisayarlarından girip ancak uzmanlık alanlarımızda ahkam kesebiliyorum.Ama az önce saç modeli baktığımı da itiraf etmeliyim doğrusu.
    dilbaz.